Wino koneserskie na prezent

Wino ze starego rocznika to oryginalny prezent na różne okazje. Każda butelka jest wyjątkowa, dzięki czemu można łatwo dopasować prezent do osoby, którą chcesz obdarować. Najbardziej oczywisty jest wybór wina z tego samego rocznika, w którym urodził się solenizant.

Wino ze starego rocznika wybiera się najczęściej jako prezent urodzinowy, na rocznicę ślubu lub jubileusz stażu pracy. Nasi klienci najczęściej wybierają je jako prezent na okrągłe pięćdziesiąte lub czterdzieste urodziny.

Takie wino jest również doskonałym podarunkiem z okazji jubileuszu stażu pracy (na przykład 12-letnie wino na 12 lat pracy w firmie).

 

 

Oprócz win z „okrągłych” roczników polecamy również wybór światowych win na specjalne okazje: na prezent dla ważnych kontrahentów lub wyjątkowy i cenny podarunek dla miłośników i koneserów wina. W naszej ofercie znajdziesz wina Amarone, Barolo, Brunello di Montalcino, Chianti Classico i Champagne.

Zestawy degustacyjne win

Jeśli chcesz stworzyć zupełnie wyjątkowy prezent albo szukasz alternatywy dla jednej, konkretnej butelki, być może zainspirują cię zestawy podarunkowe. Ciekawy zestaw powstanie po połączeniu kilku różnych roczników z tej samej winnicy, czy też trunków z tego samego rocznika, ale z różnych miejsc. Możesz również połączyć wino białe z czerwonym i różowym. Taki pakiet będzie wówczas opowiadał dzięki tobie na wskroś wyjątkową, osobistą historię. Zestaw butelek najlepiej wyeksponować w drewnianej skrzynce wypełnionej naturalnym materiałem.

 

Spróbuj na przykład tych zestawów
Degustacja szampana z winnicy Champagne Bouché w 3 odsłonach
Podróż śladami win musujących – 3 najwyższej jakości wina z różnych krajów

3 wina lodowe ze słynnej niemieckiej winnicy Bamberger
Wybór 3 roczników czerwonego wina ze sławnego regionu Bordeaux
Najlepsze, co oferuje Tokaj – zestaw 3 roczników
3 roczniki wina koneserskiego z morawskiej winnicy Vaněk

 

Zestawy w obniżonej cenie (szósta butelka gratis)

Pragniemy być inspiracją dla twoich niecodziennych winiarskich doznań. Dlatego też oprócz zestawów złożonych z różnych win przygotowaliśmy dla ciebie również pakiety kilku takich samych butelek. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wypił je wszystkie naraz, ale możesz też otwierać je stopniowo, na przykład jedną na rok. Zyskujesz w ten sposób obserwowania co roku, jak rozwija się ich smak, aromat czy kolor. Do pakietu wybraliśmy wina, które gotowe są do wypicia od razu, ale też takie do dłuższego przechowywania.

 

Z naszej oferty zestawów w obniżonych cenach polecamy na przykład:
Czerwone wino z Toskanii, rocznik 2015
Katalońskie wino musujące Cava Gran Reserva
Morawskie wino świętowawrzynieckie, Gran Rezerva, Późny zbiór
Brunello di Montalcino z winnicy Castiglion del Bosco

Chcesz zacząć przechowywać wina i otworzyć je dopiero za kilka lat?

Nasze najmłodsze wina vintage są z nami od niedawna, ale chętnie od razu przeprowadzą się do Twojej domowej piwniczki. Są to wina przeznaczone do leżakowania. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze wina włoskie i francuskie:

 

Białe wina do leżakowania
Mercurey Les Héritiers Saint-Genys, Francja, Burgundia
Soave Runcata Tenuta di Corte Giacobbe, Włochy, Wenecja Euganejska

Czerwone wina do leżakowania
Amarone della Valpolicella Dal Cero, Włochy, Valpolicella
Barbera d´Asti Garitta Cascina Garitina, Włochy, Piemont

Médoc Château Saint-Hilaire, Francja, Bordeaux

Wszystkie te wina mają potencjał do wieloletniego leżakowania. Mogą być inwestycją lub prezentem, który sprawi radość dwa razy: najpierw przy wręczaniu, a następnie po kilku latach przy otwarciu butelki.

Specjalne opakowanie na prezent

Profesjonalnie zapakujemy dla Ciebie wino, które chcesz podarować w prezencie. Oferujemy eleganckie drewniane skrzynki na wino, w które możesz zapakować jedną, trzy lub sześć butelek.

Doskonałym dodatkiem do prezentu będzie specjalny otwieracz do win ze starych roczników, który zapewnia łatwe i bezpieczne otwarcie bardzo starego wina, bez uszkadzania korka. Korki w winach ze starych roczników mogą być bardzo kruche. Specjalny otwieracz doda doświadczeniu rozpakowywania i otwierania butelki atmosfery autentyczności i wyjątkowości.

Jeśli chcesz wysłać wino bezpośrednio do obdarowanej osoby, do przesyłki zamiast faktury możemy dołączyć Twoje osobiste życzenia. Zaproponowany przez Ciebie tekst życzeń wydrukujemy na papierze czerpanym i umieścimy go w przesyłce z winem. Fakturę otrzymasz w postaci elektronicznej.

Jak zamówić wino ze starego rocznika na prezent

Wybierz wino, kierując się rocznikiem lub gatunkiem. Dodaj do swojego zamówienia specjalny otwieracz do starych butelek i drewnianą skrzynkę ozdobną na jedno, trzy lub sześć win.

Jeśli chcesz wysłać wino bezpośrednio do obdarowanej osoby, umieść tę informację w sekcji Uwagi do zamówienia (na przykład „wino w prezencie dla…”).

W trosce o bezpieczeństwo podczas transportu zwykle wysyłamy wino i ozdobną skrzynkę zapakowane osobno. Jeśli chcesz załączyć do prezentu osobiste życzenia, dodaj tekst w zamówieniu, a my wydrukujemy je i włożymy do przesyłki.

Transport

Nasze wyjątkowe wina dotrą do Ciebie w ciągu 4 dni roboczych. Jeśli wybierasz prezent na ostatnią chwilę, możemy dostarczyć wino jako przesyłkę ekspresową, po uprzednim potwierdzeniu z naszej strony. Szczegóły sprawdź w sekcji Wysyłka.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych win lub opcji dostawy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zespół winowprezencie.pl

Pomysły na prezent

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

Ekspresowa wysyłka

za dopłatą

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek