Wina kolekcjonerskie z roku 1971

Jeśli poszukujesz prezentu, który z pewnością wywrze na obdarowywanym pozytywne wrażenie, wino rocznikowe jest idealnym rozwiązaniem. Dla wielu osób daty mają szczególne znaczenie i przywołują niezwykłe wspomnienia. Wina rocznikowe 1971 roku to bez wątpienia osobisty prezent, idealny dla uczczenia wyjątkowej okazji. 

Odrobina historii z roku 1971

Wiele osób, wybierając na prezent wina rocznikowe z 1971 roku, zwraca uwagę na wydarzenia, które miały miejsce w tym czasie. Mogą one mieć zarówno osobiste znaczenie dla osoby obdarowanej, jak i stanowić idealny wstęp do życzeń lub krótkiego przemówienia podczas wręczania prezentu. W 1971 miały miejsce między innymi:

  • Stany Zjednoczone – Apollo 15 ląduje na księżycu;
  • Wielka Brytania – ukazuje się album Imagine Johna Lennona;
  • Polska – pierwsza transmisja telewizyjna w kolorze.

Oprócz tego rok 1971 to moment narodzin wielu osobistości ze świata sportu, kultury i rozrywki. W tym roku urodzili się między innymi: aktorka Sofia Coppola, przedsiębiorca Elon Musk, dziennikarz Piotr Kraśko, bokser Witalij Kliczko oraz kolarz Lance Armstrong.

Wino rocznikowe z 1971 roku – idealne dla kolekcjonera

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wina rocznikowe z 1971 roku pochodzące z włoskich, hiszpańskich oraz francuskich winiarni. Na szczególną uwagę zasługuje wino Grand Cru Classé Graves Château Haut-Brion pochodzące z francuskiego regionu Bordeaux. Ta część Francji uchodzi za lidera o międzynarodowej sławie, jeśli chodzi o produkcję win czerwonych. 

Wina, które znajdziesz w naszym sklepie, to bez wątpienia niebanalny pomysł na prezent, który doceni każdy koneser tego trunku. W każdej butelce wina dostępnej w naszym sklepie została zatrzymana niezwykła historia, która kryje w sobie nie tylko niepowtarzalny smak, będący wynikiem lat spędzonych na leżakowaniu i pogłębianiu swojej urody oraz wartości. Wina rocznikowe z 1971 roku niosą za sobą także wspomnienie wydarzeń, jakie rozgrywały się przez dziesiątki lat od momentu, gdy trunek został zamknięty w unikatowej butelce.

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

Ekspresowa wysyłka

za dopłatą

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek