Wina kolekcjonerskie z roku 1981

Wybór prezentu to dla wielu z nas prawdziwe wyzwanie. W końcu w jaki sposób trafić w gusta danej osoby, aby prezent nie okazał się niewypałem i wywołał uśmiech na jej twarzy? Jednym z takich uniwersalnych podarunków, które sprawdzą się w przypadku urodzin, imienin czy też uczczenia rocznicy ślubu, jest butelka wina. W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór światowej klasy win rocznikowych z 1981 roku, pochodzących z najlepszych winnic z Włoch, Francji czy Hiszpanii. 

Wino rocznikowe 1981 i niezwykłe lata 80.

Lata 80. to dla wielu osób okres niezwykłych wspomnień. To czas, w którym moda, muzyka i kultura rządziły się swoimi prawami. Wiele osób z pewnością z sentymentem wspomina ten szalony etap w życiu, dlatego obdarowanie ich winem z 1981 może okazać się świetnym wyborem. Oto co jeszcze miało miejsce w 1981 roku:

  • Stany Zjednoczone – Ronald Reagan zostaje zaprzysiężony na 40. prezydenta USA;
  • Wielka Brytania – zaręczyny oraz ślub księcia Karola i Diany Spencer;
  • Stany Zjednoczone – nadawanie rozpoczyna telewizja muzyczna MTV, a jej pierwszym wyemitowanym teledyskiem jest Video Killed the Radio Star zespołu The Buggles;
  • Polska – ogłoszenie stanu wojennego przez Wojciecha Jaruzelskiego;
  • Stany Zjednoczone – Muhamad Ali odbywa ostatnią walkę bokserską w swojej karierze.

Rok 1981 to także moment narodzin wielu gwiazd sportu i kultury. W 1981 roku urodzili się m.in. Elijah Wood, Justin Timberlake, Alicia Keys czy Arkadiusz Gołaś.

Pomysł na prezent od serca

Wino rocznikowe z 1981 może stanowić niezapomnianą niespodziankę dla obdarowywanej osoby, jak i sprawić ogromną radość nie tylko miłośnikom czy kolekcjonerom win. Jednak w jaki sposób sprawić, aby ten prezent stał się jeszcze bardziej wyjątkowy? Jeśli tylko masz takie życzenie, w naszym sklepie zapakujemy Twoje wino w profesjonalny sposób, który doda prezentowi wyjątkowości. Wina pakujemy w eleganckie, drewniane skrzynki na wino. Jeśli chcesz nadać prezentowi jeszcze bardziej osobisty wymiar, za naszym pośrednictwem możesz dołączyć do niego specjalne życzenia, które wydrukujemy na papierze czerpanym i dołączymy do prezentu. 

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

Ekspresowa wysyłka

za dopłatą

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek