Wina kolekcjonerskie z roku 2001

Czasami wybierając dla kogoś prezent, obawiamy się, że nie trafimy w gusta danej osoby, a sam prezent będzie nietrafiony i okaże się rozczarowaniem. Jeśli szukasz niebanalnego i oryginalnego podarunku na różnego rodzaju okazje, świetnym wyborem będą wina rocznikowe z 2001 roku. Każda butelka, która znajduje się w naszym sklepie, jest niepowtarzalna i niesie za sobą swoją własną historię. Dzięki temu możesz idealnie dopasować ją do osoby, którą pragniesz obdarować.

Istotne wydarzenia z 2001 roku

Wybierając wino rocznikowe, często uwzględniamy to, co miało miejsce w roku, w którym powstało. Rok 2001 bez wątpienia obfitował w niezwykle istotne wydarzenia, które na zawsze odmieniły bieg historii. Były to między innymi:

  • Stany Zjednoczone – George W. Bush zostaje zaprzysiężony na 43. prezydenta USA;
  • Jan Paweł II jako pierwszy papież w historii oficjalnie odwiedza meczet;
  • Stany Zjednoczone – zamach terrorystyczny na World Trade Center;
  • powstanie Wikipedii.

W roku 2001 odbyły się także premiery znanych i lubianych filmów, takich jak Piękny umysł Rona Howarda czy ekranizacja Drużyny pierścienia w reżyserii Petera Jacksona. W Polsce miała także miejsce premiera filmu Pieniądze to nie wszystko.

Wino rocznikowe – nie tylko dla koneserów

Warto pamiętać o tym, że wina rocznikowe z 2001 roku to idealny prezent nie tylko dla koneserów czy też kolekcjonerów tego alkoholu. Taki rodzaj wina to świetny podarunek, który będzie idealny do uczczenia ważnej okazji. Może to być rocznica ślubu, urodziny czy też imieniny oraz inne specjalne okoliczności, np. prezent dla ważnego partnera biznesowego lub wyrafinowany podarunek ślubny.

W kolekcji win rocznikowych z 2001 roku dostępnych w naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane pozycje pochodzące z najbardziej znanych regionów winiarskich we Francji, Włoszech czy też Niemczech. Aby dodać podarunkowi wyjątkowości, specjalnie dla Ciebie zapakujemy wino w eleganckie, drewniane skrzynki, do których możesz dołączyć osobisty liścik z życzeniami, które wydrukujemy na papierze czerpanym.

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

Ekspresowa wysyłka

za dopłatą

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek