Wino ze starego rocznika na prezent

Wino ze starego rocznika to oryginalny prezent na różne okazje. Każda butelka jest wyjątkowa, dzięki czemu można łatwo dopasować prezent do osoby, którą chcesz obdarować. Najbardziej oczywisty jest wybór wina z tego samego rocznika, w którym urodził się solenizant.

Wino ze starego rocznika jest zwykle wybierane jako prezent urodzinowy, na rocznicę ślubu lub jubileusz pracy. Nasi klienci najczęściej wybierają je jako prezent na okrągłe pięćdziesiąte lub czterdzieste urodziny.

Takie wino jest również doskonałym podarunkiem na jubileusz pracy (na przykład 12-letnie wino na 12 lat pracy w firmie).

 

 

Oprócz win z „okrągłych” roczników, polecamy również wybór światowych win na specjalne okazje, na przykład dla ważnych partnerów biznesowych lub jako wyjątkowy i cenny prezent nie tylko dla miłośników i koneserów wina. W naszej ofercie znajdziesz wina Amarone, Barolo, Brunello di Montalcino, Chianti Classico i Champagne.

 

Chcesz zacząć przechowywać wina i otworzyć je aż za kilka lat?

Nasze najmłodsze wina jeszcze nie były przechowywane długo, ale są właśnie specjalnie przeznaczone
do leżakowania. Wybraliśmy dla Ciebie dwa najlepsze wina:

 

Białe wina do leżakowania
2015 Mercurey Les Héritiers Saint-Genys, Francja, Burgundia
2016 Soave Runcata Tenuta di Corte Giacobbe, Włochy, Wenecja Euganejska
2017 Soave Runcata Tenuta di Corte Giacobbe, Włochy, Wenecja Euganejska

Czerwone wina do leżakowania
2013 Amarone della Valpolicella Dal Cero, Włochy, Valpolicella
2017 Santenay Les Héritiers Saint-Genys, Francja, Burgundia

Wszystkie powyżej przedstawione wina mają wielki potencjał do długoletniego leżakowania. Nadają się jako inwestycja lub prezent, który dwa razy sprawi radość – po raz pierwszy przy wręczaniu, a następnie po kilku latach przy otwarciu butelki.

Specjalne opakowanie na prezent

Wino, które chcesz podarować jako prezent, z przyjemnością zapakujemy dla ciebie profesjonalnie i elegancko. Dla wyjątkowych win przeznaczonych do leżakonia drewniane pudełka prezentowe są idealnych dopełnieniem. Mamy w ofercie drewniane skrzynki ozdobne na jedną, trzy lub sześć butelek wina.

Doskonałym dodatkiem do prezentu będzie specjalny otwieracz do win ze starych roczników, który zapewnia łatwe i bezpieczne otwieranie bardzo starych win bez uszkadzania korka. Korek w winach ze starych roczników może być bardzo kruchy. Dzięki specjalnemu otwieraczowi doświadczenie rozpakowywania i otwierania butelki będzie bardziej autentyczne i wyjątkowe.

Jeśli chcesz wysłać wino bezpośrednio do osoby, dla której jest przeznaczone, możemy do przesyłki zamiast faktury dołączyć twoje osobiste życzenia. Wydrukujemy tekst twoich życzeń zgodnie z twoją prośbą na papierze czerpanym i umieścimy go w przesyłce z winem. W takim przypadku wyślemy ci fakturę tylko elektronicznie, a nie jako część przesyłki.

 

Jak zamówić wino ze starego rocznika na prezent

Wybierz wino łatwo i szybko według rocznika lub gatunku. Dodaj do swojego zamówienia specjalny otwieracz do starych butelek i drewnianą skrzynkę ozdobną na jedno, trzy lub sześć win.

Jeśli jesteś zainteresowany dostarczeniem wina bezpośrednio do osoby, dla której przeznaczony jest
prezent, umieść informacje w sekcji Uwagi do zamówienia (na przykład „wino na prezent”).

W trosce o bezpieczeństwo podczas transportu zwykle wysyłamy wino i ozdobną skrzynkę na wino zapakowane osobno. Jeśli chciałbyś załączyć osobiste życzenia, dodaj tekst w zamówieniu, a my dołączymy je do przesyłki.

Transport

Nasze specjalne wina dostarczymy wam w ciągu 4 dni roboczych. Jeśli wybrałeś prezent w ostatniej chwili, możemy dostarczyć wino jako przesyłkę ekspresową po uprzednim potwierdzeniu z naszej strony. Szczegóły sprawdź w sekcji Wysyłka.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych win lub opcji dostawy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zespół winowprezencie.pl

Pomysły na prezent

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek

Tylko oryginalne wina

z gwarancją
pochodzenia