Wino koneserskie na prezent

Wino ze starego rocznika to oryginalny prezent na różne okazje. Każda butelka jest wyjątkowa, dzięki czemu można łatwo dopasować prezent do osoby, którą chcesz obdarować. Najbardziej oczywisty jest wybór wina z tego samego rocznika, w którym urodził się solenizant.

Wino ze starego rocznika wybiera się najczęściej jako prezent urodzinowy, na rocznicę ślubu lub jubileusz stażu pracy. Nasi klienci najczęściej wybierają je jako prezent na okrągłe pięćdziesiąte lub czterdzieste urodziny.

Takie wino jest również doskonałym podarunkiem z okazji jubileuszu stażu pracy (na przykład 12-letnie wino na 12 lat pracy w firmie).

 

 

Oprócz win z „okrągłych” roczników polecamy również wybór światowych win na specjalne okazje: na prezent dla ważnych kontrahentów lub wyjątkowy i cenny podarunek dla miłośników i koneserów wina. W naszej ofercie znajdziesz wina Amarone, Barolo, Brunello di Montalcino, Chianti Classico i Champagne.

 

Chcesz zacząć przechowywać wina i otworzyć je dopiero za kilka lat?

Nasze najmłodsze wina vintage są z nami od niedawna, ale chętnie od razu przeprowadzą się do Twojej domowej piwniczki. Są to wina przeznaczone do leżakowania. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze wina włoskie i francuskie:

 

Białe wina do leżakowania
2015 Mercurey Les Héritiers Saint-Genys, Francja, Burgundia
2019 Soave Runcata Tenuta di Corte Giacobbe, Włochy, Wenecja Euganejska

Czerwone wina do leżakowania
2015 Amarone della Valpolicella Dal Cero, Włochy, Valpolicella
2017 Santenay Les Héritiers Saint-Genys, Francja, Burgundia

Wszystkie te wina mają potencjał do wieloletniego leżakowania. Mogą być inwestycją lub prezentem, który sprawi radość dwa razy: najpierw przy wręczaniu, a następnie po kilku latach przy otwarciu butelki.

Specjalne opakowanie na prezent

Profesjonalnie zapakujemy dla Ciebie wino, które chcesz podarować w prezencie. Oferujemy eleganckie drewniane skrzynki na wino, w które możesz zapakować jedną, trzy lub sześć butelek.

Doskonałym dodatkiem do prezentu będzie specjalny otwieracz do win ze starych roczników, który zapewnia łatwe i bezpieczne otwarcie bardzo starego wina, bez uszkadzania korka. Korki w winach ze starych roczników mogą być bardzo kruche. Specjalny otwieracz doda doświadczeniu rozpakowywania i otwierania butelki atmosfery autentyczności i wyjątkowości.

Jeśli chcesz wysłać wino bezpośrednio do obdarowanej osoby, do przesyłki zamiast faktury możemy dołączyć Twoje osobiste życzenia. Zaproponowany przez Ciebie tekst życzeń wydrukujemy na papierze czerpanym i umieścimy go w przesyłce z winem. Fakturę otrzymasz w postaci elektronicznej.

Zestaw prezentowy z 3 różnymi butelkami

Porównywanie różnych win z tej samej winnicy to niewątpliwie interesujące doświadczenie. Można odkrywać zalety poszczególnych roczników, butelka po butelce, w dodatku w lepszej cenie niż gdybyśmy kupowali każdą butelkę osobno. Piękna, drewniana skrzynka jest nieodłącznym elementem takiego zestawu.

 

Spróbuj na przykład 

Zestaw prezentowy 3 butelek szampana z winnicy Champagne Bouché

Wina z winnicy Château Saint-Hilaire – 5-, 10- i 15-letnie

Jeśli obdarowywana osoba lubi bąbelki, zestaw trzech butelek rocznikowego Champagne Bouché z pewnością będzie świetnym wyborem.

 

Jak zamówić wino ze starego rocznika na prezent

Wybierz wino, kierując się rocznikiem lub gatunkiem. Dodaj do swojego zamówienia specjalny otwieracz do starych butelek i drewnianą skrzynkę ozdobną na jedno, trzy lub sześć win.

Jeśli chcesz wysłać wino bezpośrednio do obdarowanej osoby, umieść tę informację w sekcji Uwagi do zamówienia (na przykład „wino w prezencie dla…”).

W trosce o bezpieczeństwo podczas transportu zwykle wysyłamy wino i ozdobną skrzynkę zapakowane osobno. Jeśli chcesz załączyć do prezentu osobiste życzenia, dodaj tekst w zamówieniu, a my wydrukujemy je i włożymy do przesyłki.

Transport

Nasze wyjątkowe wina dotrą do Ciebie w ciągu 4 dni roboczych. Jeśli wybierasz prezent na ostatnią chwilę, możemy dostarczyć wino jako przesyłkę ekspresową, po uprzednim potwierdzeniu z naszej strony. Szczegóły sprawdź w sekcji Wysyłka.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych win lub opcji dostawy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zespół winowprezencie.pl

Pomysły na prezent

Darmowa wysyłka

przy zakupie
powyżej 140 zł

Ekspresowa wysyłka

za dopłatą

100% win w magazynie

wszystkie gotowe
do wysyłki

Bezpieczne opakowanie

potwierdzone
setkami przesyłek